Antypoślizgowe skarpetki niemowlęce z ABS

Raczkujące dzieci są bardzo aktywne i uwielbiają poznawać świat. Niestety czasem wystarczy odwrócić się tylko na chwilę, by stracić Maluszka z oczu. Aby nie narażać go na niebezpieczeństwo oraz zapewnić mu swobodę podczas zabawy, warto założyć mu na stópki odpowiednio wykrojone i bardzo miękkie skarpetki. 

U małych dzieci doskonale sprawdzają się antypoślizgowe skarpetki niemowlęce z ABS, które są zbawieniem dla wielu rodziców. Wyglądają one jak zwykła para skarpetek, ale zapewniają dziecku ochronę, dzięki specjalnej powierzchni antypoślizgowej. Dzięki niej, dziecko nie ślizga się po podłodze, tak jak w tradycyjnych skarpetkach, więc nie jest narażone na bolesny upadek. Motoryka jest przez to zachowana, a dziecko wolniej uczy się poruszać w sposób prawidłowy. 

Wygodne antypoślizgowe skarpetki niemowlęce z ABS

Nasze skarpetki dziecięce są wyposażone w antypoślizgowe paski na podeszwie, które świetnie sprawdzają się na wszelkich śliskich powierzchniach, takich jak panele, płytki czy posadzka. Wyposażone w nie dziecko nie ma problemu z przemieszczaniem się po domu, a zabawa i inne aktywności nie narażają go na dodatkowy wysiłek spowodowany zachwianiami równowagii.

W naszej ofercie zamówisz wiele skarpetek dla najmłodszych, które mają pod spodem ABS. Są one dostępne dla chłopców i dziewczynek, a do tego sprzedajemy je w wielu kolorach i wzorach. Proponujemy także antypoślizgowe skarpetki niemowlęce z ABS w wersji jednobarwnej. Wierzymy, że znajdziesz u nas dokładnie taką parę skarpetek dla swojego malca, która w pełni sprosta zarówno jego, jak i Twoim wymaganiom.

Zapoznaj się z ofertą antypoślizgowych skarpetek dla niemowląt już teraz!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl