Program lojalnościowy

 

W sklepie uruchomiliśmy program lojalnościowy, który nagradza punktami klientów w zamian za zakupy. Zasady działania są bardzo proste. Wystarczy posiadać konto w sklepie www.otulstopy.pl

 

Zasady: 

Za każde wydane 1 zł w naszym sklepie otrzymujesz 10 punktów. Na Twoim koncie zgromadzone 200 punktów odpowiada 1 zł.

Pod każdym produktem dodaliśmy informację ile punktów możesz otrzymać za zakup.

 

Przykład:

Ilość uzbieranych punktów:

Stan swoich punktów możesz sprawdzić na swoim koncie w sekcji „Moje konto” -> Dział „Program lojalnościowy”.

 

Wymiana punktów na produkty:

Kliknij w „Moje konto” -> Dział „Program lojalnościowy” -> „Przejdź do listy produktów, które możesz wymienić za punkty”. Otworzy Ci się lista produktów wraz z cenami w punktach.

 

Dodatkowe punkty:

Za każdą wystawioną opinie pod produktem dostajesz 50 pkt. Punkty zostaną automatycznie dodane do Twojego konta. Pamiętaj, żeby być zalogowanym, a jeśli nie masz konta to zarejestruj się. Dzielenie się opiniami pozwala zdobywać dodatkowe punkty.

W programie lojalnościowym bierze udział każdy zarejestrowany. Jeśli nie chcesz nie musisz wymieniać swoich punktów na produkty, ale w każdej chwili możesz zmienić zdanie i wybrać darmowy produkt dla siebie.

Im więcej kupujesz tym szybciej zbierasz punkty. Jeśli jesteś naszym stałym klientem to uzbieranie punktów nie będzie dla Ciebie problemem, które wymienisz na dowolną rzecz z listy produktów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl