O Firmie

RiSocks to rodzinna firma o silnych fundamentach i kilkunastoletniej tradycji. Rozwijamy się nieprzerwanie od 1991 roku, dbając o pozytywny wizerunek marki i jakość oferowanych produktów.

W pierwszej fazie działalności skoncentrowaliśmy się na wyłącznej sprzedaży detalicznej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu licznej grupy klientów zdecydowaliśmy się na sprzedaż hurtową. Obecnie możemy poszczycić się własnymi wyrobami, których projektem orazy wykonawcą jest RiSocks. O wyjątkowości RiSocks najlepiej świadczą oryginalne wyroby. Wszystkie produkowane przez nas wzory odpowiadają najnowszym trendom mody. Dzięki temu firma RiSocks osiągnęła wysoką i stabilną pozycję w branży skarpet, inicjując najnowszą kolorystykę, fason i wprowadzając nowoczesne włókna.


W ofercie RiSocks znaleźć można szeroką gamę asortymentu bez względu na płeć, wiek czy rozmiar. Posiadamy niezwykłe propozycje dla niemowląt i dzieci, a także ekstrawaganckie kolekcje dla młodzieży. Wyjątkowo bogatą ofertę kierujemy do kobiet, które cenią sobie wyszukaną kolorystykę i fason. Nie pomijamy również panów, którzy mogą liczyć na skarpety dostosowane do ich potrzeb. Proponujemy kolekcje na każdą porę roku, linie sportowe oraz wyjątkowo ciepłe skarpety narciarskie. Wszystkie wykonane z naturalnych surowców: bawełny, wełny owczej, angory, wełny merynosów i kaszmiru. Wszystkie skarpety naszej produkcji posiadają cenione przez klientów płaskie szwy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl